Kajdamajda

Proč je někdo tlustý a někdo hubený?hezký a ošklivý?Vždyť jsou lidé stejného rodu a tak se liší!Proč?

Proč je někdo GENIALNI a někdo je spíše „hloupý“? proč je někdo tlustý a hubený?proč má nikdo vadu a nikdo ne?proč je někdo hezčí???To by mě zajímalo a nikdy se mi vrtá hlavou,proč jsou si lidé tak odlišní,když jsou stejného rodu a když poměřím dva obličeje,říkám si v čem se tak lišíaí.:PROČ???

Nejlepší odpověď
Drap

Všichni živočicjové seod sebe odlišují, nakonec i rostliny. Tak už je to zařízené.
V otázce ještě mohlo být doplněno : Proč se někdo ptá rotumně, a proč jiný jen na ptákoviony ?

Další odpovědi
Lucijej

Protože byto byla velká nuda, kdyby všichni byli stejní.

anonym

Tak že

1.) Otazníky si nech pro strýčka příhodu
2.) Vrať se na ZŠ a popros paní učitelku aby ti dala 5 z ČJ
3.) Respektuj zdejší KODEX!

anonym

Na všech lidech se nějakým způsobem podepisuje genetika, čili dědičnost. Zde za určitých podmínek může „matka příroda“ stvořit génia, stejně jako hlupáka, krásku, stejně jako příšeru.