jannina

Proč je můj pan doktor nejleší?

Protože,při mé první operaci říkám.Pane doktore co když zemřu a on mi povídá tak projistotu sepište závět.V ten moment jsem zůstala jsk opařená a už jsem si nic takového nepřipustila.
Doplňuji:
V ten moment si člověk neuvědomí ani co řekne za hloupost.Při druhé operaci říká tak si dáme rande po druhé na sále ano?A já odpověděla budu se těšit.Přeci mi chtěl pomoci v mé situaci tak se mu to povedlo i po psichycké stránce.Takových by mělo být víc co berou práci za správný konec .....

Nejlepší odpověď
led

Pretože mu veríte. Dôvera pacienta je polovica liečenia.
Bol to zjavne dobrý znalec ľudí, aj surový vtip niekedy pomáha. Ako vidíme, vo vašom prípade pomohol.

Další odpovědi
www

Na takovou otázku podle mne to byla inteligentní odpověď! 😁
Tak možná proto.