Avatar uživatele
bolak

Proč je mol oproti ostatnímu lítajícímu hmyzu tak retardovaný?

I normální luční motýli, když plácnu rukama tak mi uletěj, ale mol to prostě nějak nedává. Někdy mám dokonce pocit, že i když plácnu vedle, tak je tak blbej že mi mezi ty pracky ještě sám vletí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, barnajka, Damiana, briketka10, Kamionacka09, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Odpoveď byla označena jako užitečná

No víš co – chudák mol, žije zavřenej ve skříni nebo v šupleti, tak je z toho celej zblblej a má zkreslené vnímání prostoru. Ten zpětnej chod pod ránu je logický, protože, když ho ve skříni něco plácne, tak je to rukáv od kabátu a tam se on chce dostat, takže když se po něm oženeš rukou, tak to považuje za kabát.
Motýl si lítá na louce z kytky na kytku v otevřeném prostoru, tak má ty správné reflexy.
Doplňuji:
Jednou se mol potká s mouchou a říká: „Hele, chceš vidět moje akrobatické létání?“ „A proč bych se na to měla dívat?“ „Protože i lidé, když létám, mi vždycky tleskají.“

Upravil/a: Lucijej

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Tento motýlek létá jinou technikou než třeba velcí motýli a proto není tak rychlý.
Stačí se pořádně podívat na způsob jeho letu a nepotřebuješ žádný zdroj ))
Ne všechen hmyz létá stejným způsobem a stejně rychle. Proč? Vývoj druhů, kdy např. díky potravě, predátorům, prostředí atd. se schopnosti letu razantně liší.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: děkuji za odpověď, ještě si počkám na potvrzení nějakého zooodborníka, případně uvedení zoozdroje..

mimochodem, jsem opět o něco barvoslepější, nebo se ti změnila barva hřívy?

http://www.you­tube.com/watch?v=QTPG1jw­kYWI

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Ty mě jako nepovažuješ za zooodborníka? Tvá frekvence urážení mě se zvyšuje.....
A mmjn, jsem si i podmalovala oči ;o)

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)) zkoušel jsem jestli zareaguješ, urazilo tě to? (prosím, řekni že jo :))

já myslel žes měla do teď blonďatej avatar, s takovou tou čelenkou? to sem se splet? to byla jíná lucijej? :o

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

vy ste teďkonc samej tuning koukám, barnajka taky tudle někde psala, že si nechá na hlavě vybrázdit fialovýho kohouta a nastřelit piercing do ledviny, halt změna je život, jak pravíš..

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek