štamgast

Proč je mnoho fotbalistů metrosexuálních (nebo tak alespoň působí)?

Fotbal mám rád a rád se na něj dívám ale tohle mi docela vadí. Hodně jich je načesaných jak někam na ples (třeba Cristiano Ronaldo) než na zápas.

Odpovědi
anonym

Protože chtějí vypadat asi hezky,ale u mě mají stop,metrouše přímo nesnáším.

ten který je

Protože fotbal už není o sportu ale o penězích,děvkách a krátké slávě.

zjentek

protože každej, ale úplně každej fotbalista by chtěl bejt Justin Bijebr a to platí hlavně pro Řepku!
Navíc tahle vizáž nějak souvisí s pohlavním stykem, modelkama a moderátorkama, ale přesně nevím jak. Slyšel jsem teorii, že když se klukům „chce nejvíc“, tak je to v době, kdy se všeci proháněj za mičudou po hřišti no a normální kluk z toho prej časem vyroste a někdo zamrzne na hřišti a furt chce a furt ..no a ty zmiňovaný holky zas maj rády metrosexuální majetek, takže to nějakej smysl dává

marci1

„Metrosexuál“ je ještě v pohodě, ale co takový „spornosexuál“, který předvádí své vysportované tělo a předvádí se jako sexuální objekt pro ženy ? 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Metrosexu%C3%A1l