samicek333

Proč je mi jednou za čas strašně zle?

Proč je mi jednou za čas strašně zle? Tak jednou za tři měsíce je mi strašně zle, to by bylo asi normální, jenže mě pokaždé strašně bolí břicho, záda a furt zvracím. Je to divné, ale vždy stejné, vždy mě přes den pobolívá břicho a v noci se mi udělá zle, takhle je to až do rána a pak přes den už zas v pohodě. Doktorka říkala, že by to mohlo být nějakým bacilem, kterého mám v těle delší dobu, je to možné?
Doplňuji:

  • iv-: možné to je, ale většinou jsem před ní…

Nejlepší odpověď
annas

Příčiny mohou být různé. Těžko řešit na dálku.
Trvejte na tom, ať vás lékařka pošle na vyšetření, když má podezření.

Další odpovědi
anonym

Ten bacil by ale lekarka mela zjistit z odberu krve… a nemuze to byt nekdy i z menstruace ? Nektery mesic i ta umi pozlobit. -iv-
Doplňuji:
Samicko , reknete tedy ty problemy pri pristi navsteve u sve gynekolozky , nebo gynekologa. Ja mela drive take hrozne bolesti v krizi. Hlavne pred … -iv-

olda12

to já mám opačnej problém,jednou za 3 měsíce je mě strašně dobře,ale není to pravidelný

dohnalka79

Já být Vámi se obrátím přímo na chirurgii,kde Vás vyšlou na krev.případně sono.Tak bych rozhodně chtěla mít jistotu než něco zanedbat!Já chodila 9 dní s bolestí se slepákem pak jsem strávila 2 měsíce ve špitále a nakonec mi zjistili Crohnovu nemoc střev,myslím že jsem to hodně zanedbala a teď lituji..