Kerynka

Proč je má želva agresivní?

Nejlepší odpověď
bolak

A co přesně ti dělá tvoje želva? Kouše tě do prstu? Fackuje tě?

To musíš udat konkrétní příklad, my měli v dětství taky želvu a nejednou jsem přišel do školy s modřinou. Je fakt že po mně tu želvu házel brácha, ale nemysli si, ten plaz v tom taky nebyl nevinně.

Zdroj: www.želvovaná.com

Další odpovědi
kamila44444

Je možné, že když byla malá, tak ji ostatní želvy „odstrkovaly pryč“. Nebo se bojí.

david22

Nemyslím si, že je želva agresivní.
Doplňuji:
Obecně želvy agresivní nebývají, možná jsi natrefila na problémový kousek.

iceT

Hm,musíš mít hodně rychlou želvičku…