Pavel950710

Proč je kurz tak vysoký?

Může mi tohle někdo vysvětlit? U live sázení během zápasu mi to ukazuje takovéhle kurzy a já to nechápu.

Odpovědi
Alesh

Řekl bych, že fór je v té otázce na té stránce: „kdo vyhraje zbytek zápasu za stavu 0:4“. Tj. že se sází na to, kdo dá víc gólů o té chvíle. Zkrátka pokud nastane např. to, že prohrávající tým sníží na 1:4 (a bude to konečný výsledek), pak zbytek zápasu vlastně vyhrál 1:0. Není to takto myšleno?

sesednizkola

Ano, je to skutečně tak. Když dáš ted na vyhru domacich, musi dat jeden gol. Ted je vlastne pro tuto sázku stav 0:0.

bolak

Musíš si vždycky přečíst pravidla live sázek v dané sázkovce, navíc tady to máš ještě napsaný přímo v tom okně. Třeba u Pinnacle a dalších se to dozvíš až ve chvíli kdy prohraješ, že to tam někde bylo malinkým písmem v pravidlech (který jsi odkliknul při registraci) napsaný, že to takhle je. Oni to dělaj schválně, napíšou to takhle matoucně, protože věděj že to někoho splete a vsadí na velkej kurz, a velký kurzy nejen že jsou vořezaný, ale nikdo na ně nesází.

A tohle neplatí jen pro sázky 1×2, někde takhle mají vypsané sázky i pro asijské handicapy, a pokud to vsadíš po začátku utkání, kdy už je to třeba 1:0, tak tě to ani nemusí trknout. Za tohodle stavu už je tam docela evidentní že je tam něco špatně, a i kdyby tam hrál místo Dun. Stredy třeba Real Madrid, tak by to člověka i bez tý informace KDO VYHRAJE ZBYTEK ZÁPASU asi stejně trklo.