jjj123456789

Proč je koláž Putina a sa legrace a koláž Obamy a opice rasismus?

Nejlepší odpověď
zjentek

protože Obama je na straně lidí, kteří udělali planetu špatným místem k bytí.
Musí být tedy chráněn ..nemůže být jen tak za opici

Další odpovědi
Funna

Obama je na koláži, ze které vyplývá, že jeho rodiče jsou „jen“ opice, což samozřejmě není pravda a dá se to považovat za urážku…
Putin a pes jsou na samostatných fotkách vedle sebe a je řečeno, že jsou si podobní, což je jen konstatování holého faktu…

mimo jiné, by mne docela zajímalo, co Putin udělal pro to, aby planeta byla dobrým místem pro život…