Avatar uživatele
NikkiHeat

Proč je každá otázka o Romech odstraněna?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, mandat, petra15, anonym, anonym před 3678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pretože nedávna otázka o nežiaducich susedoch (národnosti a náboženstvo) a mnohé iné otázky podobného typu zaváňajú porušením Ústavy ČR.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Hm. Někdy mi připadá že se vracíme do doby 70 let. Ale když porovnávám, jak slovenský a český tisk tak mi připadá, že v Čechách je tato problematika daleko více hlídaná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Protože měl použít oslovení Cikán 🙂

Doplňuji:
Já to nesmázla, já nemažu!!!

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Seznam.cz

Připosranost. Všichni se bojí. Paní Evropa se neumí chovat jako lídr, panáčkuje Západu, západ zaser Americe. Víš proč někteří politici obrátili v názoru na Ukrajinu a jsou opatrní? Co zvoral Zvorálek. Vozí sem fašisty ač sami nemáme zameteno po zametené privatizaci/roz­kradení republiky, základních potřeb, jistot. Někteří politici se chytili za nos a otáčejí, protože četli tisíce názorů čtenářů v diskuzích. http://www.nwo­o.org/view.php?cis­loclanku=2014030146

a jako důkaz že hlas lidu má sílu je zde http://www.par­lamentnilisty­.cz/politika/pos­lanecka-snemovna/Odmitam-uctivat-fasismus-Huml-se-postavil-proti-Zaoralkovi-ve-veci-Ukrajiny-306065

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

asi proti že je nikdo nemá rád :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

ako to len je …

kto maže, jede?

;)

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Otázka se vrátila, tak to jsem ráda, že neporušuji lidská práva. .-)))

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Seznam.cz

Ptát se je porušování lidství? V tom případě je nutné bránit se.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nie každá otázka o Rómoch je zmazaná, len tie ktoré zaváňajú porušením Ústavy ČR, tie protizákonné, diskriminačné
nedávna otázka na susedov zmizla skôr, než som stihla dopísať odpoveď :(

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Vy si myslíte, že pokud vedle někoho nechci bydlet, tak tím porušuji ústavu (listinu)?

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nie, pokiaľ vedľa niekoho nechcete žiť, je to vaše vlastné rozhodnutie. Al v momente, keď to začnete zdôvodňovať vyčítaním: „pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.“ dopúšťate sa porušovania zákona.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Led já ústavu i listinu četla, ale myslím si, že pokud já nechci bydlet vedle cikána, tak tím nijak neporušuji jeho lidská práva. Porušovala bych je, kdybych ho nutila se odstěhovat, ale pokud se vedle něj já odmítnu nastěhovat, tak to je přece moje svobodné právo.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pokiaľ vy sa nechcete vedľa neho nasťahovať je to vaše právo, ale nemôžte vy jemu brániť v nasťahovaní sa vedľa vás z titulu rasy. národnosti,… (dôvod je možné nájsť iný, legálny)

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Led v ústavě nic o národnostech nemáme, leda tak v listině.

To že vedle někoho nechci bydlet přece ani tu listinu neporušuje.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ústava českej republiky:
„Hlava I – Základní ustanovení
Čl. 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.

Čl. 3
Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.“

Listina základních práv a svobod:
Hlava první
Obecná ustanovení
Článek 1
„Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.“

„Článek 3
(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.
(2) Každý má právo svobodně rozhodovat o své národnosti. Zakazuje se jakékoli ovlivňování tohoto rozhodování a všechny způsoby nátlaku směřující k odnárodňování.
(3) Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod.“

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Seznam.cz

To není pravda. To je diskriminácija.

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Seznam.cz
„To není pravda. To je diskriminácija.“
to tvrdíte na skopírovaný text Ústavy?
doporučujem najprv si preštudovať a potom sa vyjadrovať.

http://www.psp­.cz/docs/laws/con­stitution.html
http://www.psp­.cz/docs/laws/lis­tina.html

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

http://www.psp­.cz/docs/laws/con­stitution.html
http://www.psp­.cz/docs/laws/lis­tina.html

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Zmizela i druhá otázka, já odpovídala paní, která platila za zboží předem a okradli ji, a také její otázka zmizla. Dnes u toho mazání asi někdo onanuje ☹ a tahle zmizí také ☹

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

onanuje? …tomu nerozumím…:-)

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tebe nezajímají cikáni, ale masturbace ano??
😁
Jo – je to rozumnější…
😉

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

ona tomu mazalovi závidí .-)))

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vždyť nemusí…
😉

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Petra je náročná ji mazání otázek nevzruší .-)))

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To není na závadu – spíše naopak – je tolik vzrušujících temat a činností…
😉

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

🙂

před 3678 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek