NikkiHeat

Proč je každá otázka o Romech odstraněna?

Nejlepší odpověď
led

Pretože nedávna otázka o nežiaducich susedoch (národnosti a náboženstvo) a mnohé iné otázky podobného typu zaváňajú porušením Ústavy ČR.

Další odpovědi
suaeda

Hm. Někdy mi připadá že se vracíme do doby 70 let. Ale když porovnávám, jak slovenský a český tisk tak mi připadá, že v Čechách je tato problematika daleko více hlídaná.

zzzzz

Protože měl použít oslovení Cikán 🙂

Doplňuji:
Já to nesmázla, já nemažu!!!

Seznam.cz

Připosranost. Všichni se bojí. Paní Evropa se neumí chovat jako lídr, panáčkuje Západu, západ zaser Americe. Víš proč někteří politici obrátili v názoru na Ukrajinu a jsou opatrní? Co zvoral Zvorálek. Vozí sem fašisty ač sami nemáme zameteno po zametené privatizaci/roz­kradení republiky, základních potřeb, jistot. Někteří politici se chytili za nos a otáčejí, protože četli tisíce názorů čtenářů v diskuzích. http://www.nwo­o.org/view.php?cis­loclanku=2014030146

a jako důkaz že hlas lidu má sílu je zde http://www.par­lamentnilisty­.cz/politika/pos­lanecka-snemovna/Odmitam-uctivat-fasismus-Huml-se-postavil-proti-Zaoralkovi-ve-veci-Ukrajiny-306065

anonym

asi proti že je nikdo nemá rád :D

arygnoc

ako to len je …

kto maže, jede?

;)

zzzzz

Otázka se vrátila, tak to jsem ráda, že neporušuji lidská práva. .-)))

Seznam.cz

Ptát se je porušování lidství? V tom případě je nutné bránit se.

led

Nie každá otázka o Rómoch je zmazaná, len tie ktoré zaváňajú porušením Ústavy ČR, tie protizákonné, diskriminačné
nedávna otázka na susedov zmizla skôr, než som stihla dopísať odpoveď :(

zzzzz

Vy si myslíte, že pokud vedle někoho nechci bydlet, tak tím porušuji ústavu (listinu)?

led

Nie, pokiaľ vedľa niekoho nechcete žiť, je to vaše vlastné rozhodnutie. Al v momente, keď to začnete zdôvodňovať vyčítaním: „pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.“ dopúšťate sa porušovania zákona.

zzzzz

Led já ústavu i listinu četla, ale myslím si, že pokud já nechci bydlet vedle cikána, tak tím nijak neporušuji jeho lidská práva. Porušovala bych je, kdybych ho nutila se odstěhovat, ale pokud se vedle něj já odmítnu nastěhovat, tak to je přece moje svobodné právo.

led

Pokiaľ vy sa nechcete vedľa neho nasťahovať je to vaše právo, ale nemôžte vy jemu brániť v nasťahovaní sa vedľa vás z titulu rasy. národnosti,… (dôvod je možné nájsť iný, legálny)

zzzzz

Led v ústavě nic o národnostech nemáme, leda tak v listině.

To že vedle někoho nechci bydlet přece ani tu listinu neporušuje.

led

Ústava českej republiky:
„Hlava I – Základní ustanovení
Čl. 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.

Čl. 3
Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.“

Listina základních práv a svobod:
Hlava první
Obecná ustanovení
Článek 1
„Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.“

„Článek 3
(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.
(2) Každý má právo svobodně rozhodovat o své národnosti. Zakazuje se jakékoli ovlivňování tohoto rozhodování a všechny způsoby nátlaku směřující k odnárodňování.
(3) Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod.“

Seznam.cz

To není pravda. To je diskriminácija.

led

Seznam.cz
„To není pravda. To je diskriminácija.“
to tvrdíte na skopírovaný text Ústavy?
doporučujem najprv si preštudovať a potom sa vyjadrovať.

http://www.psp­.cz/docs/laws/con­stitution.html
http://www.psp­.cz/docs/laws/lis­tina.html

led

http://www.psp­.cz/docs/laws/con­stitution.html
http://www.psp­.cz/docs/laws/lis­tina.html

zzzzz

Zmizela i druhá otázka, já odpovídala paní, která platila za zboží předem a okradli ji, a také její otázka zmizla. Dnes u toho mazání asi někdo onanuje ☹ a tahle zmizí také ☹

petra15

onanuje? …tomu nerozumím…:-)

anonym

Tebe nezajímají cikáni, ale masturbace ano??
😁
Jo – je to rozumnější…
😉

zzzzz

ona tomu mazalovi závidí .-)))

anonym

Vždyť nemusí…
😉

zzzzz

Petra je náročná ji mazání otázek nevzruší .-)))

anonym

To není na závadu – spíše naopak – je tolik vzrušujících temat a činností…
😉

petra15

🙂