MonkeyKing

Proč je kačer Donald strejda a ne otec těch 3 káčat?

Je to sice blbost, ale jen tak mě to napadlo, proč mu říkaj strýčku a proč nemají rodiče

Nejlepší odpověď
annas

V roce 1938,byl představený Donald a jeho tři synovci jménem Huey, Dewey a Louie jako další postavy, komiksů. Matka Della Duck vyrazila na expedici, ze které se ještě nevrátila. Otec je neznámý.

http://de.wiki­pedia.org/wiki/Do­nald_Duck

Další odpovědi
Funna

myslíš strýčka Skrblíka??…a ty bys chtěl mít za rodiče lakomce? .-)…vychází to z logiky věci…v některých příhodách není Skrblík zrovna jednička…a tak by se jako rodič asi chovat nemohl…

bolak

rodiče byli přistěhovalci z kuby