Proč je internet založen na textu místo na obrazu a filmu?

V minulosti byl internet pomalý a nebylo možné využívat obraz a film současnost je už jiná ale ze setrvačnosti vše dosud je založené z 99% na textu a pouze 1% zde má význam obraz a film. Problémem je nejspíše že vyhledávače nedokáží pracovat optimálně s obrazem a filmem protože je na ně tento vyspělý informační systém moc náročný na výkon a inteligenci. Mnoho lidí fotografuje a filmuje pokud se ale pokusí svoje filmy a fotky na internetu prezentovat poznají že mají malou naději na to že uspějí.

Odpovědi
Fazzz

Nevím, na co potřebujete odpověď, když jste si odpověděl už sám.

www

Opět, jak je tvým zvykem či neschopností, pro většinu lidí nesrozumitelná, zmatená otázka.
Přece i ten obrázek nebo video má nějaký název, neboli text ! Právě proto se podle textu vyhledávače většinou řídí. Samozřejmě konkrétně u obrázků to dnes jde částečně i bez textu (Google), světoznámou hudbu zpěváků, skupin ap. také často najdeš bez textu. Jenže to vše musí někdo dát do databáze a pak teprve lze najít..
Každý, kdo dá na net cokoliv se správným názvem, se nemusí bát, že to nikdo neuvidí !! To, že ne, je pouze tvoje – opět mylná doměnka ☹.

fcoop

Příspěvek smazán administrátorem.