Avatar uživatele
AnjiAnji

Proc je hodne nastvana?

Moji rodice ted na mesic odjeli na dovolenou a tak me hlida mohe starsi sestra(je v 9. Mesici těhotenství) a ona mi porad rika co si mam obliknout ale ona ma hodne odlisny styl nez ja tak na mbe rve a dnes jsme chtěly jit do lidlu a segra bouchala do dveri od koupelny at otevru proc jsem na ni tak drza a pritom jsem ji jenom rekla ze si chci oblict necojinyho kdyz jdem jen nakoupit. Tak tam sla sama jenze jak je v 9. Mesici se o ni bojim. A nevite proc je az moc nastvana?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No jo, je to těhulka a už to má za pár, je z toho asi nervozní, jestli je sama, tak se ani nedivím. Spíš mě zaráží, že rodina ví, že bude za chvíli rodit a je tam na tebe sama, no, snad tam jsou i třeba prarodiče. Každopádně jí teď nezlob, radši ji hlaď po bříšku a poslechni si miminko, jak tam bublá, bude klidnější

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nechápavé

Jak to mame vedet??,se ji zeptej…Mozna je to tehotenstvim.Nebo nedelej to co ji vadi,oblekni si co ti rekne a bude to v cajku ;) -_-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

To víš, těhotenství je dlouhé, sestra si připadá jako slon a v tom horku se jí špatně dýchá, chodí, otékají jí nohy ap. Snaž se jí teď vyhovět a hlavně ji nepouštěj nikde samotnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

má v těle parazita, to s člověkem zacloumá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek