Proc je hodne nastvana?

Moji rodice ted na mesic odjeli na dovolenou a tak me hlida mohe starsi sestra(je v 9. Mesici těhotenství) a ona mi porad rika co si mam obliknout ale ona ma hodne odlisny styl nez ja tak na mbe rve a dnes jsme chtěly jit do lidlu a segra bouchala do dveri od koupelny at otevru proc jsem na ni tak drza a pritom jsem ji jenom rekla ze si chci oblict necojinyho kdyz jdem jen nakoupit. Tak tam sla sama jenze jak je v 9. Mesici se o ni bojim. A nevite proc je az moc nastvana?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No jo, je to těhulka a už to má za pár, je z toho asi nervozní, jestli je sama, tak se ani nedivím. Spíš mě zaráží, že rodina ví, že bude za chvíli rodit a je tam na tebe sama, no, snad tam jsou i třeba prarodiče. Každopádně jí teď nezlob, radši ji hlaď po bříšku a poslechni si miminko, jak tam bublá, bude klidnější

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak to mame vedet??,se ji zeptej...Mozna je to tehotenstvim.Nebo nedelej to co ji vadi,oblekni si co ti rekne a bude to v cajku ;) -_-

Zlatý

To víš, těhotenství je dlouhé, sestra si připadá jako slon a v tom horku se jí špatně dýchá, chodí, otékají jí nohy ap. Snaž se jí teď vyhovět a hlavně ji nepouštěj nikde samotnou.

Zlatý

má v těle parazita, to s člověkem zacloumá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.