AnjiAnji

Proc je hodne nastvana?

Moji rodice ted na mesic odjeli na dovolenou a tak me hlida mohe starsi sestra(je v 9. Mesici těhotenství) a ona mi porad rika co si mam obliknout ale ona ma hodne odlisny styl nez ja tak na mbe rve a dnes jsme chtěly jit do lidlu a segra bouchala do dveri od koupelny at otevru proc jsem na ni tak drza a pritom jsem ji jenom rekla ze si chci oblict necojinyho kdyz jdem jen nakoupit. Tak tam sla sama jenze jak je v 9. Mesici se o ni bojim. A nevite proc je az moc nastvana?

Nejlepší odpověď
anonym

No jo, je to těhulka a už to má za pár, je z toho asi nervozní, jestli je sama, tak se ani nedivím. Spíš mě zaráží, že rodina ví, že bude za chvíli rodit a je tam na tebe sama, no, snad tam jsou i třeba prarodiče. Každopádně jí teď nezlob, radši ji hlaď po bříšku a poslechni si miminko, jak tam bublá, bude klidnější

Další odpovědi
Nechápavé

Jak to mame vedet??,se ji zeptej…Mozna je to tehotenstvim.Nebo nedelej to co ji vadi,oblekni si co ti rekne a bude to v cajku ;) -_-

marci1

To víš, těhotenství je dlouhé, sestra si připadá jako slon a v tom horku se jí špatně dýchá, chodí, otékají jí nohy ap. Snaž se jí teď vyhovět a hlavně ji nepouštěj nikde samotnou.

bolak

má v těle parazita, to s člověkem zacloumá