Proč je guláš z konzervy takový fuj tajbl nechutný ?

http://www.po­travinymacek.cz/fot­ky19742/fotos/_vyr_499­hame-hovezi-g

Nejlepší odpověď
tatanka

Mám dojem, že už neexistují jakosťáci, kvalitáři a výstupní kontrola. O stavovské cti ani nepíši, je to marné. Následně hypermarkety snižují prodejní ceny, tudíž i výrobní náklady jsou stlačeny na minimum. Finální výrobek tudíž musí být na ..... Marně vzpomínám na konzervy na vojně, které byly jedlé a kvalitní.

Další odpovědi
IK

Konzerva je nouzovka. Dá se také považovat za polotovar do kterého si můžeš nasypat koření podle svého.
Kdyby to okořenili sami zase osloví jen část strávníků. I v úžasné restauraci si nedáváš stejné jídlo, i když se k němu s oblibou vracíš tak kdybys musel denně začalo by ti to vadit. Nevím jak ta konzerva chutná, ale je lepší když má chuť méně výraznou aby se dala obměňovat a vylepšovat, což každý kdo je nucený sáhnout po konzervě a sám vaří, ocení. U guláše moc možností není, ale zkus třeba cibuli (osmažit než tam vyklepneš konzervu).

briketka10

jo jo není to asi co to bývalo, kupovala jsem si Lečo s moravskou klobásou, Trenčiaské párky s fazolí, Čočku s párkem, Luncheonmeat, Maďarský guláš, Hovězí i Vepřové ve vl.šťávě, drůbeží konzervička s vajíčkem mi moc chutnala ale to jsem byla hodně mladá ..
dnes se to asi jen tak tváří a projelo okolo Pendolínem !!
teď nekupuju nic z toho..