Avatar uživatele
anonym

Proč je guláš z konzervy takový fuj tajbl nechutný ?

http://www.po­travinymacek.cz/fot­ky19742/fotos/_vyr_499­hame-hovezi-g

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tatanka

Mám dojem, že už neexistují jakosťáci, kvalitáři a výstupní kontrola. O stavovské cti ani nepíši, je to marné. Následně hypermarkety snižují prodejní ceny, tudíž i výrobní náklady jsou stlačeny na minimum. Finální výrobek tudíž musí být na ..... Marně vzpomínám na konzervy na vojně, které byly jedlé a kvalitní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
IK

Konzerva je nouzovka. Dá se také považovat za polotovar do kterého si můžeš nasypat koření podle svého.
Kdyby to okořenili sami zase osloví jen část strávníků. I v úžasné restauraci si nedáváš stejné jídlo, i když se k němu s oblibou vracíš tak kdybys musel denně začalo by ti to vadit. Nevím jak ta konzerva chutná, ale je lepší když má chuť méně výraznou aby se dala obměňovat a vylepšovat, což každý kdo je nucený sáhnout po konzervě a sám vaří, ocení. U guláše moc možností není, ale zkus třeba cibuli (osmažit než tam vyklepneš konzervu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jo jo není to asi co to bývalo, kupovala jsem si Lečo s moravskou klobásou, Trenčiaské párky s fazolí, Čočku s párkem, Luncheonmeat, Maďarský guláš, Hovězí i Vepřové ve vl.šťávě, drůbeží konzervička s vajíčkem mi moc chutnala ale to jsem byla hodně mladá ..
dnes se to asi jen tak tváří a projelo okolo Pendolínem !!
teď nekupuju nic z toho..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek