mosoj

Proč je gecco uveden na prvním místě ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyplati-se-jeste-dneska-mit-fotoaparat-na-film

Nejedná se o body , jedná se o princip a pravidla.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To také nechápu, mosoj má 3 palce, gecco dva a je výš, což dle mého názoru by být nemělo.
Nechci „podlejzat“ mosojovi ani geccovi, ale snad je to řazeno podle palců-od nejvíc po nejmíň.

Další odpovědi
gecco

V posledních dnech jsem zaznamenal několik (dalších) změn – a taky mne to řazení u „foťáků“ udivilo, ale domníval jsem se, že vrámci změn bylo řazení změněno na zachovávající časovou souslednost odpovědí (nejsem si už jist, ale myslím, že jsem odpovídal jako 1.)…
No – pokud jsem si všimnul, už je to změněno zpět – první jste vy, Mosoji…
😁
Respektive – vaše odpověď je u dané otázky – vzhledem k množství ´palců´, na prvním místě…

Kelt

Gecco je uveden na prvním místě, protože má nejvíce odpovědí za posledních 30 dní. Někdo musí být první.

Magix.cz

A kluci, záleží na tom, kdo je first v nějakém bodování/žebříčku ? Dáváte fundované odpovědi, které druhým lidem pomůžou a o tom to je, ne ?

gagaga

mosoji, ja Vam to ted cele " zkazila " :)
prominte..
ja Vam dala bod , a najednou jste " skocil " nahoru
( to jen pro ty, co prijdou ted, a nepochopi o co slo :)
mam zkusit dat ted tedy bod i geccovi ? :))

opravdu to bylo tak, jak pise Raibek ..

  • iv-

mosoj

No jo, tak s tím jsem nepočítal. Každopádně děkuji. Nicméně odpověď Kelta byla dávána ještě když to všechno bylo v původním
stavu!!

gagaga

urcite to byla jen nejaka chyba " na drate "
ale ze zrovna u vas dvou :)
:p

gecco

;-DDD
Šotek si zalaškoval…
;-DDD

mosoj

Na šotky nevěřím. Zejména zde.

gecco

No – to není můj problém…
Obávám se, že jste-li předešlým (se)řazením otázek rozčarován, budete se musel obrátit na Adminy (jak už jsem psal, došlo i dalším změnám v kódu webu) – já na ně nemám ´přímou linku´ – a svatosvatě prohlašuju, že provedené, případně prováděné a ani v do budoucna chystané změny nejsou mým dílem a na jejich uvedení (uvádění) do provozu nemám ani ten nejmenší vliv.
😉
Což mi můžete – a taky nemusíte – věřit…
😁

gagaga

ja se smeji tem " sotkum "
my jsme tady totiz meli drive naseho " obvodaka " , jisty : Dr.. :)
a ten, kdyz udelala chybu an. , tak ji to vycital, ze : neumi cist, neumi psat , necte si po sobe text .. nesoustredi se, je zbrkla…

ale ! : kdyz udelal chybu on ( pan dokonaly ) , tak v dodatku napsal : aaaa , sotek zase radi ! :))

gecco

Jesteze to neni muj pripad – chyby delam, ale za tuhle ´ptakovinu´ faaakt nemuzu…
;-DDD

briketka10

né jo, že sis ale třebas změnil
obrázek to za to může 😁