Ing.internet

Proč je František Sahula punková legenda?

Nejlepší odpověď
quentos

mimo to, že byl členem legendární kapely Tři Sestry a jedním z jejích hlavních aktérů, mu k legendárnosti značně přispěla jeho naprosto zbytečná smrt, která vypovídá o lidském hyenizmu.

Jeho vrahové se pak ve vězení cítili ještě „výjimeční“!!? „My jsme totiž nezabili jen tak někoho…“
Nejhorší na tom je, že ho zabili prostě „jen tak“, posilněni vlivem alkoholu.
Doplňuji:

  • Tři sestry samozřejmě, tfuj, pardon za tu hrubku

Další odpovědi
tom004

Možná i proto,že byl skvělý skladatel,tex­tař,zpěvák,i ky­tarista.

hanulka11

myslím, protože byl členem punkových kapel Tři sestry,Synové vý­čepu