Avatar uživatele
Michal Kole

Proč je „dvojí“ manželství trestné ? Já v tom žádnou společenskou nebezpečnost nevidím. Mě by nevadilo, kdyby moje holka

měla ještě někoho jiného.

Láska je věcí hormonů a a když si holce líbí 2 muži tak proč to nějak nesmyslně „omezovat“ ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Michale, láska není věc hormonů, to si pleteš nejspíš se sexem. Až někdy budeš mít holku, možná budeš mít méně času na tomtu fóru řešit kraviny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ale když chce děvče dva muže, tak proč by se měla se dvěma trouby vdávat. Na svatbu stačí jeden trouba, na milostné hrátky, respektive na sponzoring jejích aktivit druhý trouba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Prostě v našem státě to tak je – a nepolemizuj o tom.Jdi si o tom pokecat do hospody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Musíš rozlišit dva pojmy. Jeden je právní, kdy můžeš mít za manželku jen jednu ženu a žena jednoho muže.
Pak je morální aspekt, Kdy chci mít dvě i více žen, nebo žena více mužů a nevadí jim to. Takové případy jsou známé a ta žena žije se dvěma muži oddělení, ale oni o sobě vědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jednalo by se o tzv.polyandry­i.Žádný úřad v našem státě by snatek dvou mužů a jedné ženy nepovolil.Něco jiného je jakási dohoda tří lidí ,kteří takto žijí ve volném svazku a vyhovuje jim to.Je to ovšem hřích a porušení morálního kodexu.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek