Michal Kole

Proč je „dvojí“ manželství trestné ? Já v tom žádnou společenskou nebezpečnost nevidím. Mě by nevadilo, kdyby moje holka

měla ještě někoho jiného.

Láska je věcí hormonů a a když si holce líbí 2 muži tak proč to nějak nesmyslně „omezovat“ ?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, láska není věc hormonů, to si pleteš nejspíš se sexem. Až někdy budeš mít holku, možná budeš mít méně času na tomtu fóru řešit kraviny.

Další odpovědi
venkovan

Ale když chce děvče dva muže, tak proč by se měla se dvěma trouby vdávat. Na svatbu stačí jeden trouba, na milostné hrátky, respektive na sponzoring jejích aktivit druhý trouba.

hanulka11

Prostě v našem státě to tak je – a nepolemizuj o tom.Jdi si o tom pokecat do hospody

Mapel

Musíš rozlišit dva pojmy. Jeden je právní, kdy můžeš mít za manželku jen jednu ženu a žena jednoho muže.
Pak je morální aspekt, Kdy chci mít dvě i více žen, nebo žena více mužů a nevadí jim to. Takové případy jsou známé a ta žena žije se dvěma muži oddělení, ale oni o sobě vědí.

ten který je

Jednalo by se o tzv.polyandry­i.Žádný úřad v našem státě by snatek dvou mužů a jedné ženy nepovolil.Něco jiného je jakási dohoda tří lidí ,kteří takto žijí ve volném svazku a vyhovuje jim to.Je to ovšem hřích a porušení morálního kodexu.:-)