Avatar uživatele
mosoj

Proč je dnes všechno MEGA ..............

Inspirovala mně LUCIMIA odkazem na sedací soupravy. V dotyčné prodejně nemají jednu normální sedačku jenom MEGA.
Chci se dívat na film v televizi a zase jenom MEGA. Kam se podívám semé mega, super,
extra a já nevím co ještě.
Co je toho příčinou a o čem to svědčí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

máte s Miroslavem pravdu; s maminkou jsme svorně alergičtí na slovo „super“ a jen počítáme, kolikrát za večer ho v televizi řeknou. Je v tom vlastnost, které se trefně říká „velikášství“, ale hlavně a především je to o penězích: megafilm stojí hodně peněz (několik mega – tedy milionů), megasedačka bude taky nejdražší z nabídky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

No mega je přeci něco velkého a každý raději sáhne po mega věci než po té druhé, která mega není. Ono se to líp prodává-je to jen trik.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
faktor82

Holt mega je dnes dost moderní, zdůrazní to „velikost“ jakési věci, že přinese větší prospěch, např. megasleva vás upoutá víc, než pouze sleva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Příčinou je člověka šokovat, zaujmout, přilákat jeho pozornost. Např. kolikrát je trailer k filmu lepší než samotný film? Mně se to už taky nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qwertz

Bulvár a hlavne lidi si rádi myslí, ze porídili neco zvlástního.Pou­zívání anglicismu a zvelicování jde samozrejme ruku v ruce.Podle mne je to nechutné a zabíjí to nasi krásnou rec:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování