Zlatý

Proč je dnes všechno MEGA ..............

Inspirovala mně LUCIMIA odkazem na sedací soupravy. V dotyčné prodejně nemají jednu normální sedačku jenom MEGA.
Chci se dívat na film v televizi a zase jenom MEGA. Kam se podívám semé mega, super,
extra a já nevím co ještě.
Co je toho příčinou a o čem to svědčí ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

máte s Miroslavem pravdu; s maminkou jsme svorně alergičtí na slovo "super" a jen počítáme, kolikrát za večer ho v televizi řeknou. Je v tom vlastnost, které se trefně říká "velikášství", ale hlavně a především je to o penězích: megafilm stojí hodně peněz (několik mega - tedy milionů), megasedačka bude taky nejdražší z nabídky...

Další odpovědi:

Zlatý

No mega je přeci něco velkého a každý raději sáhne po mega věci než po té druhé, která mega není. Ono se to líp prodává-je to jen trik.

Pokročilý

Holt mega je dnes dost moderní, zdůrazní to "velikost" jakési věci, že přinese větší prospěch, např. megasleva vás upoutá víc, než pouze sleva.

Pokročilý

Příčinou je člověka šokovat, zaujmout, přilákat jeho pozornost. Např. kolikrát je trailer k filmu lepší než samotný film? Mně se to už taky nelíbí.

Bulvár a hlavne lidi si rádi myslí, ze porídili neco zvlástního.Pouzívání anglicismu a zvelicování jde samozrejme ruku v ruce.Podle mne je to nechutné a zabíjí to nasi krásnou rec:-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.