Lamička

Proč je člověk zvědavý ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Odpověd můžeš hledat u sebe když se zde tážeš.:-)

Další odpovědi
Sůwa

Já bych odlišila zvědavost od zvídavosti. Zvědavost může být škodlivá až nebezpečná, zvídavost nás posunuje vpřed a díky za ni.

rynek878

protože to je přirozená lidská vlastnost,jsme jako ty opice

Drap

Kdyby nebyl zvědavý, tak dodnes lozíme po stromech

venkovan

Je to základ jeho inteligence. Na mnohou otázku která ho napadla se pokusil najít odpověď.
Třeba – kolik dnešních mužů si stále ověřuje otázku, zda blondýnky jsou hloupé?
Ve své podstatě ale pravda je, že hloupí jsou ti, co si tu otázku stále kladou.

eLx

proč se na to ptáš?

(když si zodpovíš tuhle otázku, získáš odpověď i na tu svou)

lexx

No, začalo to zakázaným jablkem v Ráji a jak to dopadlo…