jarzal

Proč je častá stolice?

Trápí mne častá stolice snad po každém jídle asi do 30min. Nadýmání a plynový ůnik plynů i s různě hustou stolicí.
Čeho se mám vyvarovat? v minulosti mi byl léčen helikobakter (před asi asi20 lety). Dále beru varfarin.

Nejlepší odpověď
Lamalam

A copak ti na to odpověděl tvůj doktor? Tady tě nikdo léčit nebude!

Další odpovědi
mosoj

Helicobakterie je jednou z příčin žaludečních vředů a warfarin ředí krev nikoliv stolici.

isteron

Helicobakter sa zvykne vrátiť. Takže p. dr. gastroenterológ. a budú musieť poslať vzorku stolice na rozbor.

da ny

Navštivte lékaře, z odběrů krve a gastro vyšetření budete moudřejší.
Může se jednat o intoleranci některých potravin, celiakii i jiná vážnější onemocnění.

XenieRo

Musíš dát dohromady střeva. Všechno v těle je vlastně vázáno na ně… Když střeva dobře fungují, pak se i ty cítíš dobře a funguje celý metabolismus. Neboj, vím to, mluvím z vlastní zkušenosti. Mrkni se na tento český doplněk stravy https://www.sim­plebiotix.cz/. Rozhodně ti ho doporučím. Střeva se dají dohromady a bude vše zase ok.

GabulkaA

Ahojky a máš od nich tu tříměsíční kuru? Nebo jaké to balení kupuješ?