Proc je bila pani bilou pani?

znate povest o bile pani z rozzmberka?

Nejlepší odpověď
annas

Buraku, podrobnosti jsou na:

Zdroj: http://druido­va.mysteria.cz/TA­JEMNO/Bile%20a%20Cer­ne%20pani%20v%20ba­jich%20a%20po­vestech.htm

Další odpovědi
led

duchovia sú väčšinou priezrační, bledí. Ako by ste teda namaľovali ducha? ostáva nám len biela.
Kto neverí, nech sa ide pozrieť tam, kde strašia duchovia.

anonym

SLEČNO NEBO PANÍ BURAK.ZLÝ DUCHOVÉ JSOU VÉTŠINOU ZELENÍ,ČERNÍ,ŠEDÍ NEBO JEN MÍRNĚ ZABARVENÍ.DOBŘÍ DUCHOVÉ JSOU VÉTŠINOU BÍLÍ,MÍRNĚ MODŘÍ, DO STŘÍBRNA A DO ZLATAVA. NE, NEJSEM BLÁZEN ALE S TÉMITO ÚKAZY MÁM
DOST ZKUŠENOSTÍ.JAK ŘÍKÁ PANÍ LED!!!-KDO TOMU NEVĚŘÍ AŤ JDE TAM KDE STRAŠÍ A NEPŘESTANE SE NIKDY DIVIT CO JEŠTĚ ZA VŠECHNO JINÉ TAJEMNÉ DUCHOVNO EXISTUJE. A CO SE TÝČE ZROVNA VZÁCNÉ ŠLECHTIČNY Z ROŽUMBERKA,BYLA PŘÍMOU PŘÍBUZNOU PETRA VOKA A JEHO BRATRA A JE TO DOBRÝ DUCH,KTERÝ DOHLÍŽÍ NA CELÉ PANSTVÍ A HRAD ROŽUMBERK. PŘEJI VÁM ABY JSTE SE SETKALA JEN S DOBRÝMI DUCHY.---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI