zjentek

Proč je 11.09.2015 úplně všední den? Před časem se toho data v čr něco slavilo né? Nebo jsem to popletl?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, nic se neslavilo. 11.9.2015 slaví ti, kteří se v tento den narodili a Denisy. Vše nejlepší. 🙂

Další odpovědi
anonym

Tak to jsi si teda spletl.V tento datum se NIKDY NIC NESLAVILO.Jedině, že by se slavilo to, že v Americe byl spáchám letecký útok na dvojčata (a k tomu bych se přikláněl, protože podle pozdějších informací si to američani udělali sami.
Zde úryvek z netu......„Jedna věc je ale jistá, a to, že pád budov Světového obchodního centra v New Yorku i poškození budovy Pentagonu ve Washingtonu rozhodně nebyly způsobeny dopravními letouny. To, co jsme v přímém přenosu viděli, bylo všechno možné, jenom ne útok unesenými dopravními letouny. Jak vyplývá ze simulací i z výpovědí zkušených pilotů dopravních letounů, s letounem se nedá letět po takové trajektorii, jak bylo zveřejněno americkou Federal Aviation Administration, protože ty letouny dříve, než by narazily do čehokoli, by se ve vzduchu rozpadly. Z analýzy „stressu“ zcela jasně vyplývá, že ty letouny nejsou konstruovány na takový způsob letu, ke kterému 11. září 2001 mělo dojít. Pro mě zůstává od samého počátku 11. září jedním velkým „inside jobem“, který sloužil jako prekurzor k rozpoutání všech možných intervencí pod různými záminkami od Afghánistánu až po bombardování východní Sýrie bez souhlasu Syrské arabské republiky“.....

gecco

U tebe nelítaj špunty???
http://sampdor­ka.webnode.cz/pro­ducts/a11-9-ma-svatek-fanynka/
😉