AAmila

Proč jaou všichni před Vánocema mrzutí, naštvaní a nervózní?

Pokud já vím, Vánoce by měly být o klidu a pohodlí, ale zatím to vidím opačně…
Nějaká příhoda?
Na mě třeba dnes v obchodě jeden milý pán řval, ať uhnu :)

Nejlepší odpověď
chachar1922

Bo to moc hrotí :D

Další odpovědi
gecco

Na mne řvala – at uhnu, holčina tak čtvtinového věku a třetinové hmotnosti (vůči mně)…
;-DD
No – narazila, doslova – a šla k jiné pokladně…
;-DDD

Alesh

Viděl jsi jeden případ nerudnosti, která vůbec nemusí být spjata s Vánocemi. Např. já jsem úplně v klidu, nic to se mnou nedělá. 😉

iceT

To je těma otevřenýma obchodama, jedni jsou nasraní,že musejí být v práci, ti druzí se bojí, že bude všechno vykoupeno, takže jsou taky nasraní, když neseženou, co chtěli. Vánoce už dávno nejsou o klidu a pohodě, ale o komerci a o tom, kdo bude mít víc darů.

Drap

Všichni ne. Já jsem v klidu a v pohodě

mosoj

Na základě čeho říkáš že všichni ?

briketka10

Se mnou to nic nedělá jsem v klidu a pohodičce
kocourek vedle mě leží všechno mám hotový a
jsem ráda moc se těším na zítra 😁

Kepler

Já takovou zkušenost nemám, možná proto že nebydlím v Praze, nebo jiných větších městech. U nás jsou všichni tak nějak milejší, sdílnější, pozornější. Nepodléhají vánočnímu šílenství a tak jsou v klidu.

ReHu

Nezdá se mi to tak hrozný.
Samozřejmě, až na některé výjimky.

ten který je

Možná je to tím,že někteří lidé jsou přepracovaní a chtějí k tomu ke všemu vše stihnout.Tím nechci omlouvat takové chování.V mnoha případech místo vánočního klidu vše skončí vyčerpáním a někdy i domácí hádkou.Jaksi zapomínáme na pravou podstatu Vánočních svátků a zaměnujeme tyto svátky za svátky konzumu a obžérství.

anonym

Tréma, adrenalin, co já vím?…

Lamalam

Všichni určitě ne. U nás je to naprosto v pohodě.

Šidlo

lebo sa musia vyzúriť vopred, aby boli na vianoce veselí a šťastní

lebo na vianoce je povinné byť šťastný a veselý, milovať a obdarúvať

na niekoho je aj tých pár dní lásky priveľa, potom sú ,,prípady" ktoré si v svojej labilnej hlave naplánujú dokonalé prípravy na dokonalé sviatky (ten plán by ani superman nezvládol) a potom, ked im nevychádzajú, zúria

iní zúria proste preto, že nechcú byť šťastní a veselí, len vedia, že je to povinné

zjentek

..myslíš tady?

anonym

to není jen teď, v obchodech se už delší dobu a nejen tam, lidé chovají jako zvířata. včera v Lidlu jeden pán na paní, která mu vyfoukla chleba před nosem, řval Ty Krávo. kde jsou gentlemani, kde jsou dámy? pán byl v tu chvíli hovadem a paní tím, čím jí on sám nazval 😁

Frogman

gecco: Třeba si to tu přečte a bude tě pak trollit. :DD

led

gecco, to jsi byl ty? A já že, jakej Čertův balvan tu překáží…

zjentek

gecco, a proč šla k jiný pokladně? Proč nešla k zemi?