Proč jadranští žraloci žerou zrovna učitelky, a ne třeba právničky?

Nejlepší odpověď
gecco

Právničky by sežraly je.
Navíc právničky nemaj prázdniny…
😉

Další odpovědi
lexx

protože učitelky mají mizernej plat (furt brečí) a na lepší rekreaci než u Jadranu prostě nemají

fcoop

Už je to prostě tradice.
Žraloci to vědí,učitelky také.
Proč rušit zavedené věci,které fungují bezchybně.

anonym

Chorvatsko,už jsme zase u toho jak zmanipulovaní slovanééé,pro statísíce Čechů vysněný cíl dovolenééé…

led

Právničky symbolizuje známy dvojitý háčik § a žralok predsa nie je človek, aby sa dobrovoľne chytil na háčik.
V prípade učiteliek češtiny je situácia je jasná. ide tu o prevteleného (reinkarnovaného) žiačika mešťanky, ktorý mal problémy s diakritickými znamienkami nad písmenami, rozlišovaním medzi u, ú, ů, a ďalšími podobnými vtipnými „hrátkami českého jazyka“…, ktorému toto príkorie od učiteliek zostalo aj v dnešnej podobe.

Emefej

Právničky do Chorvatska nejezdí.

anonym

lexx …ale kdo ví jak to mají,asi jak kdo,někteří se jsou doma a vydělávají třeba na překladech?…

anonym

…ale brečí o zvýšení platu to je fakt(když učí přes školní rok)a to je co 5 let a,když ne učitelky,tak hasiči,lékaři…každý chce jenom prachy a furt se zdražuje…ekono­mika phe!