dgfdgf

Proč Iron Man nevyrobí ten svůj robotickej oblek i ostatním Avengerům? :D

Jasný, je to film, ale určitě to maj scénaristi nějak vysvětlený ne?

On se myslim o ten oblek rozdělil s nějakým jeho kamarádem – hraje ho černoch. Stark udělal plno vylepšení pro Shield a Hulkovy udělal speciální kalhoty, takže to neni proto, že by se nechtěl dělit. A kromě Hulka nikdo z Avengerů neni neprůstřelnej, takže by se jim dost hodilo nějaký brnění, a navíc by mohli lítat. Je to dost velká mezera ve scénáři.

Odpovědi
iceT

Iron Man je jen člověk, který nemá žádné schopnosti narozdíl od Hawkeye nebo Black Widow, ti dva prošli nějakým výcvikem, kdežto Tony Stark má jen dostatek peněz a chytrej mozek, a díky těmto atributům jez něj Iron Man, bez toho svého obleku není nic.

SickBreed

Myslím že nemají, pač nepřemýšlejí nad hovadinami. Takže si proto budeš muset najít nějakou teorii sám. Já bych řekl proto, že ho nikdo nechce. Nebo proto, že se nechce Stark o svoje unikum dělit. Někteří Avangeři ho nepotřebují.