štamgast

Proč, i když jsem již několikrát souhlasil, mi Odpovědi.cz cpou pravidla pro zadávání otázek k souhlasu?

Nechápu to.

Nejlepší odpověď
bolak

badisko se tentokrát plete, děje se to tak vždycky když ti smáznou otázku, vím to, stalo se mi to už sto šest a osmdesátkrát :)

Další odpovědi
badisko

Jen pro zichr system te.. uz zna a vi ze nas sklerorzu …tak ti to pripomina… pokud jsis nevsiml tak tyto stranky nejsou buhvijak promakane a prece nebudou resit takovou ptakovinu … jinak se zeptej spise tady nez nas … e-mail: info@odpovedi.cz jak uz jsem jednou psal ..bud tvrdy nebot ti nahore jsou nekdy natvrdli a chvili jim trva nez odepisou …ne vzdy ale nekdy ano …
Micmene si myslim ze ti napisou… ze to jinam po technicke strance nejde …ale zeptej se za to nic nedas …:))