furycz

Proč hrát a proč nehrát fotbal ?

Proč hrát a proč nehrát fotbal ? Jaké jsou klady a zápory fotbalu ? Myslím z hlediska zdravotního.. (např. pomáhá s plochýma nohama ..) Dělám referát do školy a nikde to nemůžu najít, poradí někdo s webovou stránkou, nebo mi poradí ?

Nejlepší odpověď
www

Různá zdravotní + a – najdeš v každého sportu.
Proto bych řekl, že hrát tehdy, pokud mne ta hra baví, líbí se mi ap. V opačném případě nehrát a zvolit jiný sport.
Názor

Další odpovědi
Kelt

Hrát – pokud máš kamarády, balón, trochu prostoru, uděláte si hřiště a aspoň půl hodiny si zahrajete, tak si uděláte hodně pro zdraví. Fotbal je nejrozšířenější hra na světě, nejoblíbenější. V každém sportu, tedy i při fotbale může dojít ke zranění. A ta jsou někdy nebezpečná. Někteří fotbalisté mají trvalé následky.
Klady – utužuje fyzičku, kolektiv,
Zápory – možnost zranění, ale to je u každého sportu..
Nejlepší je zajít si do fotbalového oddílu a zeptat se tam.

huxa

Nenamáháš si u něj tolik klouby a nohy, neb hraješ na trávě, to je velké plus.