ivosek2

Proč hokejisté zvykají tabak' ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Je to myšleno jako doping – jsou blbější, a můžou se víc mlátit :DDD

Další odpovědi
marci1

Asi se tím uklidňují a lépe se jim hraje. 🙂
Anabolické steroidy, EPO, efedrin… a nově také nikotin? Mezinárodní antidopingová asociace WADA zvažuje, že látku obsaženou v tabáku zařadí na seznam těch zakázaných. Důvodem je varující zpráva její vlastní laboratoře v Lausanne, jež testovala vzorky téměř tří tisíc sportovců a 15 procent z nich obsahovalo nikotin.
Ač to tak vypadá, není to nové tažení proti sportovcům holdujícím cigaretám. WADA zacílila na ty, již užívají žvýkací tabák neboli snus. Ten je velmi populární zejména mezi hokejisty v Americe a Skandinávii, kteří si malé pytlíčky s tabákem strkají pod horní ret.

Zdroj: http://ihned.cz/c3-52927850-000000_d-52927850-000000_d-52927850-rade-hokejistu-hrozi-problem-nikotin-se-muze-dostat-na-seznam-zakazanych-latek

Děda Louda

Aby si zvykl.