Shady

Proč hackery média vybrazují s kuklou?

myslíte že to fakt při hackování používají? :D stačí když překryjí nečím webku

Odpovědi
anonym

Hacker (což je, mimochodem, nevhodný – špatný, termín) je děsivá bytost ze světa ´káblíků a trpajzlíků´ – jak jinak by je měla media ´zobrazovat´??
;-D
Pokud by se totiž ukázalo, že cracker je – na pohled, obyčejný člověk ´ze sousedství´ a liší se (od toho úplně obyčejného) jen vysokou inteligencí a specializovanými znalostmi, neměli by se čtenáři bulváru čeho děsit…
😉

Hamon

Protoze by se ukazalo, ze o zadneho hackera nejde, ze je to zaplaceny herec. Obcas, kdyz slysim rozhovory s udajnymi hackery, musim se smat.
Skutecny hacker se dnes uz moc nepotka, vetsinou jsou to script-kiddies nebo obycejni kriminalnici.

Zdroj: Sest let praxe v IT security