nosahosa

Proč firmy raději využívají služby personálních agentur?

Nejlepší odpověď
anonym

Prašule,nic jinýho.
Proč makají ukrajinka jako uklízečky za malej peníz?
Češky makali za dvasćku na hodinu víc,tak teď josu na pracáku a agenturá má jen ukrajinky,kterejm stačí almužna.
Pak je agentura sosá.

Další odpovědi
anonym

agentura dodá zaměstnance dle potřeby. pokud je budete potřebovat jen na některé dny, tak dodá jen na ně a na potřebný počet hodin. neřešíte jejich dovolené, marodky atd. ze zkušenosti však vím, že v dnešní době jsou agenturní zaměstnanci čím dál víc k ničemu. člověk, který je schopný a rozumný, přes agenturu dělat nepůjde, jelikož neví kdy a kde bude dělat a provize agentuře není zrovna malá

Drap

Je to pro firmy svým způsobem jednodušší.