Avatar uživatele
Michal Kole

Proč firma ASPA přebírala, od dodavatele novou verzi aplikaci odpovedi, když není zrovna dokonalá?

Přece existují betatesty.

zase se mi vymazala otázka (psal jsem a reloadovalo se mi okno) a jsem krajně „nervově rozhozen“

přece ředitel aspi si mohl aplikaci otestovat na serveru dodavetele a při nalezení první chyby, říct „Opravit“ !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym před 4363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Musíš se zeptat přímo u firmy. Tady nikdo nezná za jakých podmínek a proč se k tomuto kroku přikročilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

To už bys chtěl zase něco měnit? Teď když jsme si konečně zvykli na tuhle zdegenrovanou verzi původního bezproblémové­ho webu?

Tak to teda v žádným případě, nic se opravovat nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Klid, Michale. Ono to sice blbne, ale aspoň nás udržuje „nová verze“ ve střehu.
Co si takhle jít zaplavat? Proč hned nervačit a být rozhozen, že zase něco nejde?
Navrhuji zavést chybář nové verze a každou sobotu za každého registrovaného podávat hlášení.
Takhle by to bylo možná i pro adminy podkladem pro to, aby vysondovali, co je ještě třeba doladit. Taky jsem myslela, že to naše „robátko“ už bude z nejhoršího venku. A ono ne. Začalo to odesílat zprávy napůl rozepsané. No, byl to pěkný šok. Takže jsem včera svoje odpovědi mazala jak zjednaná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek