krftwrk

Proc fetakum plati lecbu stat ?

Tohle ja nikdy nepochopim, takovej bordel tady. Jako doma mam taky obcas neporadek, ale to se neda srovnavat s nasimi zakony. Myslim, ze vsichni by si meli byt rovni a ne aby fetky meli vyhody. Ja treba vcera delal obklady a mam krasne rovnou podlahu ! A to ani nemluvim o obkladech na celo, to pak vypadam jak et-mimozemstan. I kdyz nadruhou stranu IT odbornici jsou potreba, kazdy ma nejakou telesnou potrebu. Nekdo si musi pichnout do zili herak. Ja zase vcera pichnul kolo a kamos mi s vymenou toho kola pichnul, cimz jsem ho za odmenu pichnul do zadku.

Odpovědi
www

Poněvadž jim stát chce pomoci, byť o to oni valem nestojí ☹

anonym

Pichni si poradnou davku, abys byl fetakem a pak si pozadej o lecbu, kdyz jim to tak zavidis. Ne proste ti taky musim odpovedet jak magor, pac ti mi odpovidas podobnym stylem, ze mam pit radsi kakao misto moci. Trolovat ti jde, ale priste si to radsi odpust. A btw: dej si pozor na to koho pichas z kamaradu do zadku, aby jsi nedostal aids :D. Okej. Odpust mi pokud sem te urazil, ale verim ze nad zim mavnes rukou, pac si nad veci a cool ne? :P

anonym

Protože jde o život, ať se to komu líbí, nebo ne, až budeš potřebovat léčbu ty, taky ti budou pomáhat.

Nazdar Bazar

Už vidím jak si to platí sami. (Stejně by je ani nenapadlo jít se léčit)

mosoj

Protože stále ještě platí ústava.