Proč fena pojídá kalhotky?

Takže, jedná se o fenu anglického kokra, hrozně ráda vysloveně sní mé "špinavé" kalhotky . Když někam odejdu vždycky všude zavřu dveře do sušičky kde je pračka atd. Odejdu... potom příjdu a vidím na zemi jen kousky látky z mích oblíbených kalhotek... I když dám kalhotky rovnou do pračky nebo do prádla na praní stejně se tam dostane a sežere je.. No hrůza

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jéžiš, nenosíte v kalhotkách salám nebo tak něco?????
Doplňuji:
A jak si pes tu pračku otevře...????

Další odpovědi:

Asi kvůli pachu z kalhotek. Znám vlčáka který mě sežral hovno. V práci nebylo kam se defekovat, a na dvorku bylo plno psích výkalů. Našetřil jsem tedy svoji porci do papírového pytle od cementu a uklidil. Ten pes byl zavřený na terase a pozoroval mě jak defekuji. Bylo toho hodně. Druhý den ráno, to byla ještě tma, jak jsem vešel na dvorek, tak jsem o cosi zavadil nohou - pytel od cementu. Když jsem ho chtěl uklidit všiml jsem si že je mě povědomý. Byl ale prázdný! Někdo ukradl stolici. To byl ten pes, vyhrabal ho z odpadků, rozsápal a obsah sežral. Tak mu to chutnalo! Už bych psa nikdy nepohladil ani kdyby si vyčistil zuby.

Bronzový

Asi jí ty vaše špinavé kalhotky pěkně voní - psi jsou v tomhle čuňata - mám na mysli to, že se rádi vyválí v hnoji, v lese ve zdechlině a v podobných lahůdkách. To by kočka nikdy neudělala.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

nejspíše proto že je míváte pořádně zasraný...

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.