Elk

Proč fanoušci nemají rádi fotbalovou Spartu?

Doplňuji:
Správně MK44, měl jsem napsat fanoušci jiných klubů.

Nejlepší odpověď
bolak

Protože na to kolik maj prachů hrajou úplný hovno, a bylo to vidět včera i proti zkrachovalý bohemce.

Co se týče evropský scény, tak hrajou srabáckej styl 6–4–0, tedy neposílaj žádnýho hráče do útoku, i když pro média tvrděj že hrajou na dva útočníky, a tím kurvěj český republice koeficienty. Už několikrát se stalo že jim Liberec nebo Slavie zařídili přímej postup do ligy mistrů, čili několik milionů do jejich kapsy a oni pak uhráli ve skupině jednu pitomou remízu a podělali tak koeficient na další 3 roky. Ať se mrknou na Plzeň jak se hraje, mistr estonský ligy a dali mu 6 gólů a 4 tyče…

A né že to nejde..

Další odpovědi
marci1

Protože jsou namyšlení, důležití. Já jsem Sparťan, kdo je víc ! To ale není žádné umění fandit klubu, který má dost prachů, aby si nakoupil hráče za velké many ! 🙂
Doplňuji:
http://www.an­tisparta.estran­ky.cz/fotoalbum/fo­togalerie-antisparta/fo­togalerie-antisparta/bart-1-fuj-sparta.jpg.html
To je ale jen legrace, aby mě někdo nenamlátil ! Nefandím Spartě ani Slávii !:-)

cochee

Kořeny toho mají původ ještě za komárů, protože Sparta byla Stranou protežovaný klub a furt s ní machrovali.

MK44

Bojím se, že otázka není správně položena. Jsou přece fanoušci, kteří fotbalovou Spartu rádi mají. Proč by ji jinak podporovali z ochozů? Každý fanoušek má rád toho, koho podporuje. Podporuje ho proti někomu. A toho někoho holt má rád míň. Popřípadě ho nemá rád vůbec. Ale prosím nezaměňovat pojmy fanoušek a výtržník. Ve sdělovacích prostředcích se tak z nepochopitelného důvodu vytrvale děje.

Sůwa

Ty kořeny sahají ještě mnohem dál, kdysi bývaly stadióny Sparty i Slávie na Letné a z té doby se datuje i vzájemná rivalita fanoušků. Fotbal mne moc nebaví, ale navštívila jsem jeden zápas Sparty a jeden Slávie – na obou se fanoušci nechovali zrovna vzorně, spíš naopak 🙂

gagaga

Suwo !! Ahojte :))
Elku, ja jdu pristi so., a Vy ? :)

  • iv-