Kelt

Proč dvě stejné ženy na nás působí odlišným způsobem?

Dvě ženy, stejného věku, stejných rozměrů se předvedou ve stejných šatech ve stejné roli na konkurz. Žádná nepromluví. Jedna je předurčena jako sexy symbol, ta druhá je odmítnuta. Proč? Přitom jsou obě ženy stejné a chovají se stejně? V čem je ten rozdíl? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

To dělá právě ten šarm a subjektivní volba toho co vybírá.

Další odpovědi
zjentek

Sex-appeal? Nejvíc právě záleží, kdo tam určuje ten dojem.
Samička vrabce taky netento s každým vrabcem a ten, s kterým netento, tak si bez problémů tento s tou odlišnou samičkou ..jak prosté.

anonym

Říká ti něco „pižmo“?

mosoj

Kde by jsi vzal dvě stejné ženy nebo muže. Možná klonováním a to není jisté.