bolak

Proč dostal babiš od socanů tolik červených puntíků, co jim udělal?

Něco jim prý řekl (dle několika příspěvků v diskuzi), neví někdo co?

Cituji z diskuze:
„Petr Toman, Ml.Boleslav
Pátek, 13. března 2015, 18:11:05 | Souhlasím | Nesouhlasím | +29
Jak trapní jsou ti socani. Babiš jim řekl pravdu a oni se můžou po..at.Nesahají mu ani po kotníky.“

Odpovědi
anonym

Odpovím slovy:

Kateřina Králová, Kralovice
Sobota, 14. března 2015, 08:35:33 | Souhlasím | Nesouhlasím | +7
To je dobře, že ho nemají rádi, je vidět, že jim šlape na paty a celé rozhazovačné ČSSD. Tahle strana už připravila státní kasu o tolik zbytečných milionů, že se nedivím, že pana Babiše rudě puntíkují.

Alesh

krade jim preference 🙂

bolak

Já myslím co znamená to „Babiš jim řekl pravdu“, zřejmě něco řekl na jejich adresu co mi uniklo, tak jestli někdo neví co.