bolak

Proč dorůstají vlasy člověka do takové délky, když chlupy, třeba na zádech nebo tak, mají maximálně deset centimetrů?

Dyť přece ani šimpanzi nemaj tak dlouhý hára jako my, a stejně tak žádná jiná vopice, takže jakou to má pro nás (lidi) výhodu?
Doplňuji:
zjentek: no dobře, ale znám holky, který mají vlasy až na zem, ale žádnou která by za sebou tahala zádochlupy po parketách, čili pořád je to markantní rozdíl..

vivatis: počkej, chceš říct že když šimpanzi začnou nosit kšiltofky, že budou mít hhřívu jak princezna Locika? to je zajímavá teorie…

Odpovědi
zjentek

to není vůbec žádná pravda ale.. chlupy na zádech „nebo tak“ maj klidně i patnáct.. to vím.. .)

vivatisCZ

Myslim si, že je to kvůli tomu že lidé nosejí oblečení a občas i nějakou tu čepici.Pravdě­podobně je to kvůli tomu aby ti nebyli zima na hlavu.Prý když bude šna hlavě neustále něco mít třeba paruku nebo čepici a to opravdu hodně dlouho tak ztratíš vlasy i na hlavě