Proč dopravci, mezi město, dávají potvrzení o zpoždění až po 15 minutách?

Zpoždění delší než 15 minut a až pak vydají potvrzení o zpoždění.
Přitom ujede další spoj, na který osoba přestupuje, a zaměstnavateli není možnost doložit pozdní příchod bez vlastní příčiny. Přitom se najednou ta doba může protáhnout i na hodiny.

Odpovědi
Hamon

Potvrzeni je jednim ze zpusobu svedectvi. Stejnou vahu ma napr. cestne prohlaseni.