chachar1922

Proč doktor pacientům svítí světlem do očí, co z toho pozná?

Nejlepší odpověď
gecco

Kontroluje aktualni velikost a rychlost změny velikosti pupil (zornic) – a co z toho pozná? – obvykle si tím potvrzuje nějakou hypotézu…

Další odpovědi
BANAN93

spoustu věcí – zabarvení bělma, infekční nemoc, špatná funkce ledvin, jater
 – špatná reakce zornic – špatná mozková funkce, otřes mozku, šok .. atd.

je tam toho spousta – nejsem doktor – pozná tam dost doprovodných symptomů pro utvrzení se v následné léčbě. Koukám na dr. House :D

lexx

proč ? tak mluv ! ale pravdu ! já stejně všechno vím !

chachar1922

Asi teda začnu sledovat taky House :D

Body rozdám zítra, mám vyčerpáno :)

gecco

😉
Já taky…
:-O