Proč do vody až hodinu po jídle?

Nejlepší odpověď
Dochy

Podle některých teorií je po jídle tělo oslabeno tím, že musí trávit. Takže je větší pravděpodobnost problémů, které mohou mít ve vodě fatální důsledky.

Můj názor: Když se nepřežereš, je to OK.

Další odpovědi
marci1

Po konzumaci většího množství jídla je třeba počkat minimálně jednu hodinu. Důvod je prozaický. Srdce a vlastně celý organismus je zaměstnán zpracováváním přijaté potravy. Proto se při plavání s plným žaludkem tělo velmi rychle unaví, a vy se tak vystavujete riziku utonutí.

bolak

Zaprvý mě napadaj křeče, druhá věc je pak to, že když se přežereš a přepneš, tak se ti může udělat špatně (zkus si dát prdelačku, kuře s bramborem, na to misku okurkovýho salátu, pak si jdi zaběhat 3 kiláky na čas a uvidíš ;)) no a když už zvracíš oběd, tak je dobrý bejt na pevný zemi, a né uprostřed rybníka kvrdlat nohama ve vodoprázdnu,.

STUDENTKAEVA

Protoze telo potebuje vytravit…Nepit alkohol pred tim nez pujdes do vody ale az potom at se neutopis.

anonym

Kdo mi tu smazal jednu odpověď? Na mobil mi přišla v mailu a teď ji tu nevidím (13.11./23:30)