abiola

Proč dnešní 13leté holky vypadají na 18 a muži to mají naopak?

Čím je to způsobeno? Ta doba je hodně zvláštní.

Odpovědi
Drap

Netuším, kde jsi nabyl informace pro takovéto tvrzení, ale já osobně si nemyslím, že je to pravdivé.

Šidlo

minimum 18 ročných chlapcov vyzerá na 13

AAmila

Protože ženy se rychleji vyvíjejí. V 11 jim začnou růst prsa, zvětšovat zadek, dokonce i rychleji mutují. (Ano i ženské pohlaví mutuje)
Chlapci se vyvíjejí až v pozdějším věku. To je jeden z důvodů proč kluci vypadají mladší než jsou.
No a pak je taky důvod malování u holek. Každá když se namaluje, tak vypadá alespoň trochu starší.

anonym

Proboha, jak ti kluci vypali ve 13?…

da ny

Kde to bereš?
Asi jak která ;)
To je příroda 😉
Mé starší dceři (36) hádají max. 25, po mladší dceři (22) chtějí v restauračních zařízeních OP, po její kamarádce/spo­lužačce také. V MHD jim dávají žákovskou průkazku místo studentské 😁
„Má nevlastní“ dcera (30) údajně vypadá jako středoškolačka…
Dceři mé kamarádky 14 let hádají těch 18… ;)