dgfdgf

Proč dneska málokdo kouří z fajfky? Co vy? Kouříte z ní pravidelně? I doutníky málokdo kouří.

Nejlepší odpověď
Drap

Pro kouření dýmky i doutníku, musí člověk nejprve dozrát, a patřičně se zklidnit.

Další odpovědi
Agneta

Protože ten kouř štípe do očí, a smrdí ti potom nejen vlasy, ale i oblečení. Je to jen pro alkoholiky a tetované:DDD

setapouch

Je to relax a běh na dlouh trať. Takže jsou dva typy kuřáků: starší, kteří už se za ničím nehoní, a puberťáci, kteří si myslí, že tím budou něco extra (že to kouřit neumí, to je vedlejší).

Nekouřím už několik let vůbec nic.

lexx

zkoušel jsem 3–4× ale pálí to v krku, kouř štípe do očí a fajfka smrdí

ReHu

Nekouřím z ní pravidelně 🙂

anonym

Na kouření dýmky,musíš mít věk,to poznáš až po čase.

xxx3

Myslím, že tady hraje roli i cena, jednoduchost a čas. Přece jenom odskočit si někam na „doutníček“ nebo fajfku není záležitost na 3 minuty, jako to může být u cigarety.