Avatar uživatele
anonym

Proč dnes už moc nefrčí u holek a žen sukně jako dříve?

Koukám občas když jedu z práce autem na holky a ženy lepé a hle:
Většina nosí džíny a né sukně,tak jak tomu bývalo kdysi dříve.
Kde je ta chyba?
Vždyť ženské nožky bez ponožky jsou někdy tak hezké.
Díky za názory.
Doplňuji:
Zjentku,nech si prosím ty své nesmyslné komentáře pro doma,tam ti to možná žerou,já určitě ne.
Nemohu za to,že jsi na chlapce!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Mirdas před 3294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Někdy se dost těžko rozezná žena od muže. Chlapi nosí náušnice, dlouhé vlasy a ženy nenosí sukně, ale kalhoty. .

Většině žen jde o pohodlnost, rychlejší oblékání při ranním spěchu. Často se stane, že se během dne zatrhne na punčocháčích oko a nepůsobí to hezky.

Jenže mladé dívky nosí třeba úzké otrhané rifle k tomu krátkou sukni , třeba i v parném létě.

Nedávno jsem slyšela v rozhlase, že ve Francii bylo zakázané nošení kalh u žen téměř do současnosti. Kalhoty byly symbolem mužské moci – rčení „nosit kalhoty“ vyjádření toho, kdo rozhoduje v rodině.

Osobně si myslím, že v sukni víc vynikne ženskost, žena je elegantnější než v sebelepších kalhotách. Je důležité zvolit u sukně správnou délku a obuv.

Každá žena si vybere to, co jí vyhovuje – obě varianty má výhody i nevýhody …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když má dívka, nebo žena hezký zadek, nosí kalhoty moc ráda, protože v kalhotech pěkný zadek vynikne líp, než v sukni, když má hezčí nohy, bere si sukni, ale až bude teplo, tak se to všecko sjednotí, bude „přesukníno“, uvidíš, vsaď se 🙂
Doplňuji:
ale bacha na maxiprdel v minisukni 🙂 to není moc libový
http://www.prochla­pa.cz/wp-content/upload­s/2010/12/tlus­te-holky-chcete-je.jpg

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

tak já mám silnější lýtka a sukně skoro
vůbec nenosím, ale dnes jdu na koncert,
tak jsem se přemohla ke kamaším se
vzorem jednu krátkou vzít nevím, nevím
a k botám buchňám, jak jim říká segra
je to punkovej koncert snad to přežiju a
kámoška mi ohoz schválí nikdy v životě
jsem mini na sobě fakt neměla to je
premiera, jinak nosím široký džíny 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vyčkej do léta a sukně budou 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
synapse

Pro všední den jsou prostě kalhoty praktičtější (pokud se nevylučují s dress code v zaměstnání dotyčné).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Zjentek >>> „Nemohu za to,že jsi na chlapce!!“ ►já se zase nestačím tvému avataru divit:D►tak nám to teď vysvětli:D

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek