štamgast

Proč Dmitrij Medveděv nekandidoval v ruských prezidentských volbách?

Doplňuji:
fcoop: Cože?

Nejlepší odpověď
fcoop

Já na bráchu,brácha na mě.

Další odpovědi
Jikra

Až někdy příště, -fcoop- tím chtěl říci to, co si štěbetaj vrány nad Kremlem, že ti dva šibalové to maji takhle rozehraný. Dneska já, zítra ty.Takže Méďův čas teprve příjde. Jak prosté.

HelpMine

vis proc protoze by stejne nemel sanci si myslim

Skeptik

Řekl bych, že už má za sebou druhé volební období, takže bude smět kandidovat až příště.

Oprava: Tak to asi vypadá, že má strach.

01Ricco

Protože je nesmysl aby kandidovali dva lidé za jednu politickou stranu. Kandidátem za Jednotné Rusko byl Putin.