chatrc

Proč děti v 5. třídách jsou na sebe zlé ?

Neříkám, že se to týká všech dětí ale většinou chlapci používají slova :
„vole“ „blbče“ „pi*o“ „ku*va“ atd..

Proč jsou někteří kluci „úchylní“ a „zlí“ na holky ?
Proč jim říkají : „ty krávo“ „pi*o“ atd..

Prosím napište mi proč, za vaše odpovědi budu rád.

" Díky "

Nejlepší odpověď
atena11

S páťákama už mlátí puberta. Většinou ty slova od někoho odkoukaj a pak samozřejmě musí být mezi vrstevníky „IN“ a mluví tak jak mluví… A navíc mluví sprostě, ale nevědí ci polovina slov znamená. Jediné co je zajímá je že je to IN..

Další odpovědi
iceT

A jsi si jist,že je to jen v páté třídě?

zzzlatokopka

Děti věrně kopírují své rodiče.

nnn1

Děti kopírují chování:

  1. rodičů
  2. starších sourozenců
  3. to co vidí/slyší v TV
  4. chování ostatních (ať už spolužáků, nebo dospělých)

Samozřejmě to neplatí u všech, že mluví sprostě, neb napodobují jen rodiče a chování lidí, kteří ze zásady nemluví sprostě. Znám takové.

marci1

Těžká, velmi těžká odpověď. Nedávno jsem byla u známé a v čase, kdy jsem zvonila u dveří, jsem zaslechla hlasitý „rozhovor“ od sousedů. Žena ( „matka“ ) titulovala děti takovými výrazy, že to tady nemohu ani napsat. „Děti“ ji odpovídaly ve stejném „stylu“, opravdu velmi sprostě. Pokud dítě tituluje matku výrazem p…o, který samozřejmě slyšel od ní, tak si myslím si, že k tomu není co dodat. Smutné, velmi smutné. 🙂

Drap

Nic si z toho nedělej. Někdy jsou na sebe děti zlé i ve 4. a 6. třídách.

agentka 1

S tímhle má snad každý své zkušenosti. Když děti říkají takovéto slova, dělají to proto, že to odkoukali od starších dětí a spolužáků. Stejně jako když mladší sourozenec opakuje po starším. Nemyslí to ve většině případů zle ani vážně. Chtějí jenom být „cool“ a oblíbení.