postcd

Proč děti brečí když spadnou z kola?

přijde mi, že jsou v tom i jiné důvody než bolest a že se vyděsili / jsou v šoku? Tady u nás z okna je přechod pro chodce a občas tu někdo takto nabourá a brečí, tak je zajímavé sledovat jak se rodiče chovají když začne brečet.

Někdo hubuje, vyčítá, někdo utěšuje, někdo logicky vysvětluje. některé dítě brečí přímo nešťastně, některé se rychle utiší..

Odpovědi
Rocker

Nejspíš je to proto,že se dítě lekne a navíc takový odřený koleno docela bolí.Já jsem před měsícem taky boural na kole,narazil jsem si žebra a zlomil klíční kost,sice jsem nebrečel,ale byl jsem hodně sprostej:-)