LeVovič

Proč demo účet v minecraftu?

Dobrý den ve spolek,

sedmého února jsem si koupil origo minecraftu přes kreditku, vše bylo potvrzeno emailem, peníze stržené, ale když si zapnu launcher, zadám své jméno a heslo, tak lze hrát jen demo. Prosím, poradí mi někdo, co s tím mám dělat? Nebo jak postupovat, abych si to zprovoznil na premium?

btw.: anglicky neumím.

Díky všem za odpovědi.
Doplňuji:
Kupoval jsem ho přes minecraftu.net a přes kreditní kartu (peníze byli normálně strženy), od mojangu přišel email s linkem, ze kterého jsem si launcher stáhl. Myslím, že lepší, než screen je video, tak jsem ho natočil
http://www.you­tube.com/watch?v=1xTWy­qOJe9k&list=UU-WVhh7CewBiQjib­J3OADRg
a pokud máš youtube účet, prosím o odpověď přímo pod video, protože tady je to omezené. Děkuji moc :)

Odpovědi
NeřeknuCZ

Přes jakou stránku jsi si ho kupoval ? Lze hrát jen demo … máš originální launcher ? Po zakoupení by se ti měl automaticky účet přehodit na prémium. Možná by nebylo na škodu hodit sem screen.

Awe

No minecraft nehraju,ani sem nikdy nehrál takže má odpově´d bude pouze „orientační“…
Nevím jakým způsobem funguje platba.
Jestli tomu dobře rozumím.Přihlásil si se někde na webu na svůj účet a tam poté zaplatil kartou plnou verzi? Nepřišel ti v mailu aktivační link,klíč nebo něco na ten způsob?Jseš si jistý že si aktivoval hru přesně na tom účtu na kterém se přihlašuješ?Pop­řípadě bych zkusil opět znova stáhnout louncher.Jestli třeba nějakým způsobem nebude reagovat na „aktualizaci“

Tomáš Nguyen

Máš originální MC launcher?
Pokud ano, tak se zkus přihlásit pomocí svého e-mailu místo nicku (místo nicku zadáš email pod kterým ses přihlašoval.)
Pokud ani to nepomůže tak ti asi nezbyde nic jiného, než kontaktovat podporu.