fcoop

Proč dělal hajný to, co dělal?

Situace: Starší,zkušený hajný vylezl čas od času z auta,které parkovalo v lese a směrem k blízké mýtině zvolal silným hlasem:„Tím zeleným nahoru“!
Proč?

Nejlepší odpověď
annas

Pravděpodobně sázeli příslušníci jisté komunity stromky, proto jim hajný stále připomínal, aby dali stromek správně do země, tedy zeleným nahoru.

Další odpovědi
hanulka11

zřejmě tam někdo sázel stromy

Deli

Že by tam ty stromy, jak píše Hanulka, sázely blondýnky? 🙂

www

Radil jim, aby to nespletli 😁
Doplňuji:
Pořád mně to cosi připomíná a teď, jak vím, že se jedná o stromky vidím nějakej film a vysazují školku.. Ale to je vše ☹

elektrikář

Mnět tam na brigadě žáky zvláštní školy.

fcoop

Policajti na lesní brigádě.