Michal Kole

Proč Dan II. chodí vykonávat potřeby tělesné potřeby jako močení a kálení do těch nevětších bordelů ?

Odpovědi
Jsemtady

Cítí tam pach ostatních zvířat. Tak si to i značkuje. Stejně tak kdybys ty byl v přírodě a chtěl se někde vyčůrat, pravděpodobně si vybereš místo které už si vybral někdo jiný. (Stejně skryté, nebo na čůrání kde už se ti zdá že někdo čůral atp.)

zjentek

je prostě taková doba ..každej chodí vykonávat potřeby do těch největších bordelů

anonym

Jsemtady asi ne, až budu na houbách a bude se mi chtít, tak si najdu místo, kde ještě nikdo neto…, abych tam do něčeho nešlápla, žejo? 😁