Staník17

Proč čtete severské autory (krimi/ thrillery)?? / Co od knih, napsaných severskými autory očekáváte?

Děkuji předem všem za odpovědi. Jedná se průzkum provedený pro středoškolskou práci.
Doplňuji:
Budu rád, když mi i napíšete, co se Vám na jejich knihách líbí (čím by se daly charakterizovat jejich díla), případně také, proč tyhle knihy nečtete. :)

Odpovědi
Lamalam

Čtu hodně, ale autory si nevybírám podle jejich původu. Když se mi knížka líbí, je mi jedno, jestli je autor severský nebo neseverský