Shady

Proč ČT stranní pravici a současnému kapitalistickému paradigmatu?

Jakožto všeobecná stanice placená z daní všech, by měla sdělovat informace objektivně.
Doplňuji:
Nejvíce to jde vidět na pořadu Hyde park.Konrétně třeba na dílu se Semelovou, kdy i přes to, že nejvíce palců dostali otázky na současnost, se probírala tisíckrát omílána historie kterou každý zná.

Nejlepší odpověď
anonym

Nechci Ti do toho kecat, ale tady za posledních 20 let žádná pravice nebyla a ani není.
Posuzuješ-li strany podle toho co prosazují, pak je tu ODS, což je sociální demokracie, ČSSD, což jsou komunisti, KSČM, to je extrémní levice (stalinisté) a ti, co se za to nestydí, ANO, což je korporátně fašistické uskupení, tedy také levice a TOP09, černoprdelníci, kteří nikdy nic pravicového neprosadili a vlastně jen zvyšovali daně.
Kde máš pravici? Tedy stranu, která bude prosazovat snížení počtu úřadů, snížení daní, podporu střední třídy, omezení regulací trhu a další?
Šmarjá lidi! Myslet! Myslet!

Další odpovědi
Drap

Máš pravdu, měla by podávat objektivní informace. Bohužel, tak je to zavedeno. A neni to jen ČT, ale téměř všechna media.
Zkrátka : Koho chleba jíš, toho píseň zpívej

led

Nestranná objektivita? V médiách?
Dovoľte sa mi zľahka pousmiať.
Veď pri objektivite, holom podávaní faktov, bez vlastných komentárov (tie sú, aj pod pláštikom objektivity ,vždy subjektívne, pohľadom určitej skupiny ľudí) by vermi rýchle stratila divákov.
Prečo práve podporuje pravicu? Veď tá, nech má akúkoľvek farbu, podporuje najsilnejšiu moc – moc peňazí… Skutočná ľavica, tá si v súčasnosti neškrtne, ani v parlamente, ani vo vládnej sfére, ostáva kdesi na ulici.